Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok álmos ha korán...

Miért vagyok álmos ha korán kelek?

Figyelt kérdés
Lefekszem időben 9 kor és 5 kor felébredek magamtól de álmosnak érzem magam. Ha viszont később fekszem le és alszok 10 ig akkor nem. Úgy érzem mintha kora délelőtt kelnék nem tudnám magam kialudni de ugyanannyit alszom mint mikor később fekszek le és később is kelek, miért van ez?

2021. máj. 12. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is, ha éjféltől alszom 8-ig, kipihent vagyok, ha 10-től 6-ig, akkor hullafáradt. Akkor is ha hosszabb ideig csinálom csak az egyiket vagy csak a másikat. Pedig én szeretnék mindig korán kelni, sokkal hosszabb(nak tűnik) úgy a nap.

Szóval ha valakinek van erre valami magyarázata, én is kíváncsi vagyok.

2021. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Azért van így, mert a szervezet megerőszakolása f7-7 előtt kelni, akármennyit is alszik az ember.
2021. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!