Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pfizer 2 oltás után erős...

Pfizer 2 oltás után erős torokfájás? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kaptam meg a 2.oltást.

Már éjszaka 39 fokos láz és fejfájás, hőhullámok stb. volt.

Péntek este elkezdett fájni a torkom,ami mára igen erős lett.

Nem tudom hogy ez oltás mellekhatas (ilyet sehol nem olvastam eddig) vagy covid fertőzés?

Tudok tesztelni gyógyszertári teszttel vagy ilyenkor ez nem megbízhatóan mutatná ki? Nem szeretnék senkit tovább fertőzni ezért is fontos lenne tudnom.

Vajon az első oltás amit 5 hete kaptam véd valamennyire a sulyos mellekhatasoktol, már ha ez covid?


2021. máj. 15. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi reakcióm nem volt.
2021. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül az oltás után tapasztaltad ezeket szóval én azt mondanám hogy azzal is van összefüggésben. A Pfizert elég hatékonynak mondják már az első adag után is, emiatt sem valószínű hogy fertőzésről lenne szó.
2021. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, utána. Csütörtökön oltottak és már este kezdődött a láz hidegrazas. Péntek este a torokfajas ami mára erősödött.
2021. máj. 15. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak oltási reakció. Ha nem múlik el 1-3 napon belül akkor lehet másra gyanakodni.


Persze ez csak egy vélemény, nem vagyok orvos.

2021. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. máj. 15. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a torkom utána több napig. Plusz nyirokcsomóim nagyon fájtak.
2021. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Biztosan elkaptad a covidot és úgy oltottak. Én is így jártam de mindegy is már, az igazolvány miatt volt muszáj.
2021. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nem a covidot kaptam el szerencsére.

Sikerült beszélnem covid osztályon dolgozó orvossal,elmondta hogy a torokfájás nem tünete a covidnak hiába írják sok helyen.

6-os nekem is 2 napig fájt a torkom meg a hónaljamban a nyirokcsomó még kicsit ma is érzékeny.

2021. máj. 18. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!