Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi időkben nincs,illetv...

Az utóbbi időkben nincs,illetve nemérzem a saját testszagom.Lehet valami komoly bajnak az előjele ?

Figyelt kérdés
Úgy lassan két hónapja fokozatossan egyre enyhébb, esetleg enyhébben érzem a magam által produkált testszagokat, ez alatt értendő, viselt alsó és zokni. Régebben se volt erős lábszagom de,hogy 5ik nap napi 9 óra viselés után még nyomokban a öblítőt illatát érezzem a zoknin az már picit fura,továbbá az alsóm hatodik nap nemfürdés és félnap viselés után érett meg olyan szagúra mint régebben hétfőtöl szerda estére. Én elsőre igy arra gondoltam , hogy valami gond lehet a szervezetemben, valamiért nem termelődik az a savasság nemiszerv környéken,lábon,honaljban aminek kéne kvázi a baktériumok sem dagonyáznak benne ezáltal nincs aminek szaga legyen(honaljnál ez az antibakteriális deo érdeme). De ez nyilván nem normális test funkció.minden más szagot illatot és ízt érzek, covidom nemvolt. Külföldi oldalakon próbáltam keresgélni válaszokat úgyszintén, terhes nőknél előfordult hasonló de ott komoly hormonális hatások játszhatnak közre, viszont 28 éves férfiként ezt kilehet húzni.Meg genetikailag is lehetséges 2%át érinti az embereknek az ilyesmi,de az veleszületett dolog. Szóval ha csak nem mutálodok akkor más ötletem nincs minthogy valami pajzsmirigy vagy máj üzemzavar. Aki ért hozzá meg valamennyire tudja mit beszél vagy volt tapasztalata olyan szóljon hozzá.

2021. máj. 15. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 senki nem szabta meg neked, hogy hány naponta fürödj, azt közöltem, hogy az én eddigi pasijaim mind igényes emberek voltak és minden nap tisztálkodtak. Nem azért, mert én megmondtam nekik, hanem maguktól, így lettek nevelve, ők nem putritelepen nőttek fel veletek ellentétben. Ettől még én leszarom, hogy ti hány napig hordtok egy szaros gatyát meg hány hónapig nem fürödtök, csak szóltam, hogy gusztustalanok vagytok😄
2021. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nemvagyunk, legalábbis én biztos nem, lehethogy te nemtudsz rendesen segget törölni de számomra ismeretlen a szaros gatya fogalma, nálatok talán tirpák falván nincs nedvesített WC papír de itt lehet kapni és használom is.
2021. máj. 17. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!