Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kevés az energiàm lefàradok...

Kevés az energiàm lefàradok pedig munka után is sok teendőm lenne Mit szedjek?

Figyelt kérdés
Valami vitamin vagy étrend kiegészítő kellene.
2021. máj. 15. 22:14
 1/9 Milan0129 válasza:
Gyenge depressziónak is lehet a jele.
2021. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug ***** válasza:

Először is a táplálkozási szokásaid kellene felülvizsgálni, hogy azzal megfelelő energiát viszel e be, illetve nem e olyat eszel ami a szervezetedet leterheli.

Ha esetleg 3 vagy 4 műszakban dolgozol, akkor az nyilván ront az egészen.


A jó az étrended és azokat rendszerezett időben tudod megenni, akkor nézz pluszba valamilyen szuper-food-ot. Olvass utána, pl. Chia-mag, meg van még egy rakás ilyen.


Én ezután venném számításba, hogy milyen tablettát/kapszulát szedj...

2021. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gublug ***** válasza:
tablettán táplálék kiegészítőt értettem.
2021. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is táplálék kiegeszitot gondoltam nem pedig komoly gyógyszert. Nem 3-4 műszakban dolgozok csak sok a teendőm.
2021. máj. 16. 05:39
 5/9 A kérdező kommentje:

Legyszi valaki konkrét tippet??

Annyi termék van nem igazodok el

2021. máj. 16. 05:51
 6/9 gublug ***** válasza:
Mi a vércsoportod?
2021. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Passz sajnos nemtudom.
2021. máj. 16. 07:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a ginzenget Dr chen vagy mi. Dm-ben Rossmanban is lehet kapni, és bár tudom hogy ilyenkor nagyon nehéz de tornázni kell...tudom tudom...nekem is ugyanez a bajom és tudom is magamról, hogy amikor rendszeresen tornázom akkor sokkal több az energiám is, de egyszerűen nincs energiám nekiállni. A ginzeng amúgy segített nekem anno. Még a libidód is megnő tőle..:D (állítólag) LOL
2021. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. A libidó növekedést szingliként kihagynám😀 én mozgok is ,fizikai munkám van. Már nemtudom mit kellene csinálnom.
2021. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!