Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik hogy nekem sok a 8...

Létezik hogy nekem sok a 8 óra alvás?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta küzdök a fáradtsággal képes vagyok akár 10 12 órát is aludni és úgy kelek hogy majd meghalok. Ezért munkába is mindig álmos voltam és szar volt a kedvem amúgy sokat forgolodom. Valahol olvastam hogy a minőség számít nem a mennyiség így két hete elkezdtem azt hogy ahogy amikor elsőnek felébredek felkelek így kijött hogy 4 de max 5 órát alszom úgy hogy nem forgolodom és ébredek fel. Két hete így az órát is úgy állítom hogy 4 óra alvás és sokkal jobb, fittebb vagyok jobbá kedvem a közérzet és egyáltalán nem érzem fáradtnak magam. Lehetséges hogy ennyi kell? Vagy ez ártalmas?

2021. máj. 18. 06:52
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:

Az alvásigény emberenként más. Jellemzően 7-8 óra.

A túlalvás miatt az ember valóban energiátlan. A kevés alvást is lehet végezni, akár évekig, de hosszabb távon megvan a böjtje vérnyomás, idegrendszeri problémák formájában stb.

Az ember érzi, hogy mennyi alvásra van szüksége. Ha tudsz, aludj annyit! Amikor az ember eleget aludt, akkor elég hamar fel tud kelni.

2021. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem 5 óra elég. Egyénfüggő.
2021. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vasat kellene szedned.
2021. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szednie Fe-t.
2021. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!