Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor tapasztaltam már egy...

Sokszor tapasztaltam már egy megmagyarázhatatlan tudtállapotot egy bizonyos helyzetben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, volt egy nagyon pörgős napom, és a nap végére, fullra lefaradva, átkapcsol az agyam egy olyan módba, amit máskor sosem tapasztalok. Elkezdek rendkívül produktív lenni. Mintha kinyílnak előttem a világ, és rengeteg területén az életnek megvilagosodnék. Akár verset is írok ilyenkor, vagy bárkit leverek amőbában. Nehéz megmagyarázni ezt...
2021. máj. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled.
2021. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem képzelhetem be, ha egyszer erre felfigyeltem.
2021. máj. 29. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a fiziológiai hátterét, de egyes drogoknak is hasonló a hatása, mint néha egy fajta fáradtságnak. De nem érdemes ezt erőltetni, mert nagyon megterheli az agyat, hosszabb távon káros is lehet.
2021. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Puzsérnak hallgattam egy műsorát a drogokról, és ott beszélt valami olyasmiről, hogy bizonyos drogok hatására jobban altatod az életet, és úgymond megvilágosodsz. Mondom úristen, én ilyesmit szoktam érezni. :D
2021. máj. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!