Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a mellem ?

Miért fájhat a mellem ?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben elkezdett fájni a bal mellem, tapintásra kisebb kemény csomót is észre vettem. Daganatra való jelet mint bőr hámlás, narancsbőrt nem tapasztaltam.

Frusztráló, hogy van mikor ülök/fekszem és érzem ezt az idegen test érzetet, meg hogy olykor idő elteltével fáj is. Nincs lázam, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt.

Kicsit meglepett mivel férfi vagyok, és nem tudom, hogy laza csomó, gyulladás vagy daganat lenne.

Szerintetek mit kellene tegyek?



2021. máj. 29. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Majdnem mondtam, hogy gyere, adok rá puszit, de inkább menj le a Capella bárba.


Ugyanakkor simán lehet ciszta, férfiaknál is előfordul. Menj el orvoshoz, és kérdezd meg, mit szól.

2021. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak zsírcsomó, ne parázz, mindenesetre ne piszkáld, bár tudom, hogy idegesítő. Nézesd meg szerintem is ultrahanggal.
2021. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!