Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Talpamon a vizhólyagot hogy...

Talpamon a vizhólyagot hogy gyógyitsam meg minél előbb?

Figyelt kérdés

Elkezdődött a szandálszezon és azonnal kicsinálta a lábam. A sarkamon is van egy vízhólyag, a talpamon is. Igazából még nem púposodott fel, csak látszik, hogy lesz valami. Szörnyű, mert igy is fáj minden lépésnél. Akkor is, ha másik cipő van rajtam, vagy ha mezitláb vagyok.

Az ilyen vizhólyagot amúgy ki kell pukkasztani ? 😃 Vagy várjam meg, amig magától elmúlik?


2021. jún. 5. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam szúrni, pontosabban egy lefertőtlenített manikűrollóval egy milliméternyit belevágni, mert tűvel szúrni nem vagyok képes. A folyadékot kinyomom, leragasztom. Még sosem fertőződött el. Ha talp, akkor egy darabig hordjál zoknit, hogy ne szennyeződjön a talajtól.
2021. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszrod és Betadin, hamar gyógyítja és fertőtlenít!
2021. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, betadine-t kentem rá, már kezd jobb lenni :)
2021. jún. 7. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké
2021. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!