Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jártatok-e már nudista strando...

Jártatok-e már nudista strandon, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, akkor tervezitek-e, hogy ellátogattok egy nudista strandra.

2021. jún. 6. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Voltam, pár haverral kipróbáltuk 20 év körüliként. Hát, nem a mi korosztályunknak találták ki, maradjunk ennyiben
2021. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen,aki azt képzeli,hogy a nudista strandon 20 éves bomba nőket fog látni,akkor az nagyon eltévedt.. jó lehet,hogy van 1-2 de ha csak azért mennél,hogy fütyit kirántsd rá akkor nem ajánlom,mert a 2 méteres nagy kigyúrt pasija biztosan nem fogja jó szemmel nézni,meg általában 60+ os mamák vannak ott..
2021. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltam, szégyenlős vagyok. És szerintem undi pucér idegeneket látni.
2021. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

#3


Komolyabb fürdőkben is látod az öltözőben a saját nemedet.

2021. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen voltam és tok jó dolog.
2021. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
nem, nem is tervezem.
2021. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 szellkriszta ***** válasza:
93%

Voltam néhányszor a párommal, jó helyek, megbízhatóak. Trollkodók, bámészkodók, 2 m-es kigyúrt alakok bomba csajjal szinte soha sincsenek. Igaz, a 20-asok is ritkák, inkább idősebbek jönnek.

Akkor látszott a különbség, amikor Balatonon vagy a Velencei tavon a naturista hely után a simára átmentem: az előző sokkal nyugisabb, barátságosabb. Úgymond előszűri a nat. hely az embereket, mivel be kell tartani a nat. írott s íratlan szabályokat.

2021. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Azt még csak-csak megértem, ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez, hogy pucérkodjon (bár ezt is nehezen), de miért kell ezt 1000 másik ember között tenni?
2021. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 szellkriszta ***** válasza:
89%

Jó kérdés. Edit, te miért próbálnád ki?

Én azért kezdtem el, hogy kipróbáljam, milyen az egyik alapvető normát megszegni, méghozzá legálisan.

Pl. Nagyon paráztam először öltözni közös öltözőben (ffiak, nők együtt.) És hatalmas élmény volt, h amint lekerült a bikinim, nem bámultak meg, nem jöttek zavarba, nem ettek meg, hanem minden ment tovább. Gyerekkorom óta nem éltem át ilyet, mióta elkezdtem nőiesedni!


Ez egy másik (szub)kultúra.

És tényleg elfogadtak úgy, ahogy vagyok.

(Lsd. [link]

2021. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
én még kicsit ódzkodok tőle, attól félek, hogy merevedésnek leszek szemtanúja
2021. jún. 6. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!