Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Valami megoldás?

Mitől lehet ez? Valami megoldás?

Figyelt kérdés
5 hónapja dolgozok egy munkahelyen. Amikor elkezdtem dolgozni az első kb 2 hónap alatt reggelente annyira könnyen felébredtem, hogy szinte ébresztő se kellett. Pattantam ki az ágyból. Most az utóbbi 2-3 hónapban ez nagyon megváltozott. Annyira nehezen kelek fel reggel hogy az már szenvedés. A szemem alig bírom kinyitni, meg sose hogy rendesen felébredjek. Nem tudok rájönni hogy mi lehet a baj
jún. 11. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire terhel le a munka,akár mentálisan is? 8 órát alszol egy nap?
jún. 11. 05:59
 2/5 anonim ***** válasza:

B-vitamin komplex és magnézium! ;)

Ill. ne telefonozz alvás helyett..

jún. 11. 06:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Szinte semennyire nem terhel le. Minden ugyanolyan mint mikor elkezdtem. Nem tudom mi változhatott pár hónap alatt? Lehet azért mert akkor tél volt most meg nyár lassan?
jún. 11. 08:25
 4/5 A kérdező kommentje:
B vitamin - sört iszok, magnéziumot is
jún. 11. 08:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha 8 órát alszom, ha kevesebbet, ha többet, ugyanúgy nehéz a felkelés
jún. 11. 08:27

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!