Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vernyomast mertem: 127, 71...

Vernyomast mertem: 127, 71 hg, 107 pulzus, biztos izgultam. Par napja fura a fejem szedulok vagy nemis inkabb ilyen nyomas nemtudom miert kb 3 napja. Lehet front? Ez jo ertek? 21/l

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Delelott meg jol is vagyok de delutan mar nem.
2021. jún. 14. 13:53
 2/6 anonim ***** válasza:
COVID vakcinától ment feljebb nekem a vérnyomás és pulzus, lehet nálad is ez van ?
2021. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Picit magas az első érték, de ez még épphogy az elfogadható tartományon van. A pulzusod magas, de ha izgultál vagy valami miatt kicsit stresszeltél, akkor nincs gond az értékkel. (Vérnyomást lehetőleg nyugodt körülmények között mérj, úgy hogy előtte kb. 5 percig ülve pihensz.)

A frontérzékenység okozhat nyomás érzést a fejben, ilyenkor a vérnyomás is feljebb megy.

2021. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Covidos kb 2 honapja voltam.tudo rendbe mr rendben.
2021. jún. 14. 14:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemoltattam meg be magam. Most etelekkel probalom levinni
2021. jún. 14. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Én is covidos voltam márciusban, nekem amiatt most is magasabb a vérnyomásom és a pulzusom. Nálad viszont könnyen lehet frontérzékenység.
2021. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!