Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van rajtam kívül még olyan...

Lovelyne kérdése:

Van rajtam kívül még olyan szerencsétlen ember aki fél a tömeg közlekedéstől?

Figyelt kérdés
Nem magàtól az emberektől félek hanem a közlekedéstől hogy jutok el a-b be.Ismeretlen terepen a legrosszabb.Totàl leblokkolok.Ver a víz,remegek,majd ki ugrik a szívem, ideges leszek és ràmjön a folytó szorongàs érzése.Rettegek attól,hogy eltévedek,vagy rossz buszra/ hévre szàllok,vagy rossz helyen szàllok le,és nem talàlok haza.Emiatt hónapok óta munkàt se merek vàlalni.Nemrég költöztünk egy kis községből Pest megyébe.Itt minden új és ismeretlen nekem.Itt helyben nincs munka,ezért muszaj tömegközlekedéssel bejàrjak Pestre.

2021. jún. 21. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert nem normális ez a fajta reakció.
2021. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szakemberhez kell fordulnod, de nagyon sürgősen!

Ez nagyon nem normális.


Manapság hogyan lehetne eltévedni, mikor ott van a zsebedben a mobiltelefon, rajta a térképpel, útvonaltervezővel...????

2021. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van telefonod nem? Hogy lehetne eltevedni?
2021. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom felnőtt vagy, mivel munkát keresnél.

Nagyon nem normális a problémád, menj szakember, méghozzá sürgősen.

2021. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szorongas. Haziorvoshoz menj, ugyis o utal pszichologushoz. Igazabol nekem a gyogyszer hozott megoldast, az viszont ugy, hogy egyedul repulok, pedig nemhogy repulest, de ot megallo metrozast sem birtam.

Tessek lepontozni.

2021. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!