Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki hogy bírja ezt a 35-37 °C...

Ki hogy bírja ezt a 35-37 °C hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Sportolok, jól bírom és egy cseppet sem izzadok. Ilyenkor is edzek a tűző napon sincs semmi bajom.
Én itt kezdem jól érezni magam.
Túlsúlyos vagyok és bírom.
Túlsúlyos vagyok azonnal extrém izzadok, és egy idő után rosszul vagyok (fejfájás, hányinger, hasmenés)
Átlag testalkat vagyok és a 4.opció
Vékony testalkat vagyok és a 4. opció
Nagyon rosszul bírom és extrém izzadok.
Kibírhatatlan, inkább a fagy.
59 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Normál,sportosabb testalkat, nagyon nehezen bírom. Már április óta a novemberre várok.
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sportos vékony vagyok, heti egyszer (vasárnap) futok reggel, jól bírom a meleget, viszont, ha kint állok a napon, akkor szoktam izzadni.
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Sportos vagyok, edzek melegben is (reggel-délelőtt, de már akkor is kb. 28 °C volt ma), de a tűző napot kerülöm, ha lehet. Sportoláskor nyilván izzadok sokat, egyébként nem nagyon.
2021. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van klíma a lakásban, de én is szenvedek, mert vagy túl hideg van, vagy túl meleg. Most épp melegítőben ülök bundás zoknival.
2021. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Én jól bírom a meleget, csak a hideget nem.
2021. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Vékony vagyok, és rengeteget fáj a fejem tőle. De próbálom bemagyarázni magamnak, hogy milyen jó ez a meleg, és egész télen ezt vártam, és olyankor sokkal jobban bírom.
2021. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
amióta lefogytam jobban bírom a meleget, de általában mindig a szobában vagyok ahol van klíma :D Amíg nem volt borzalmas volt, napi 4x fürödtem kb, nem volt olyan baromi meleg, de az általános közérzetnek rohadtul betett. Hát még este amikor be kellett csukni a szobám ajtaját és a számítógép meg okádta a meleget pluszba... mondjuk én a hideget szeretem, a kocsiban is a klíma mindig 16 fokra van állítva, úgy se tud annyit de csináljon csak olyan hideget amilyet tud... Nem is értem hogy a francba szerethetik a nők ezt a meleg éghajlatot, mert azért Magyarországon rohadtul nincsenek azok a nagy hidegek mint mondjuk Szibériában vagy akár Németországban...
2021. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szarul.
2021. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk 21-24 fok van napok óta, kellemes jóidő ;), és marad is a héten.
2021. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok.Nehezen bírom a meleget.
2021. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!