Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is elgyengül attól, ha...

Más is elgyengül attól, ha belegondol, hogy milyen a vérvétel vagy csak simán a vértől?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen ha bármit olvasok erről elgyengülök, a kezem is, és el se bírnék menni vért adni emiatt:D

2021. jún. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan nem, egyszerű rutin műveletként fogják fel.

De tudom vannak (fóbiások), akik valamitől félnek, rettegnek, rosszul lesznek (ezek a szélsőséges tünetek), de nem tehetnek róla.

Én odamegyek, leveszik a vért, akár nézhetem is és megdícsérem a hölgyet milyen finom keze van. Szerzek neki egy jó pillanatot.

Ne stresszelj rá, beszéld be (szugeráld) magad, hogy az semmi, hiszen mások mondhatni mosolyogva mennek be,jönnek ki, nekem miért kellene félni tőle?

Bátorság!

2021. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Minek olvasol vérvétellel kapcsolatos dolgokat, ha nem bírod?Tőlem az elmúlt egy évben kb 15x vettek vért, nem gondolok bele, nem nézek oda, és annyi.
2021. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nem a vertol, hanem irtozom attol hogy az annyira erzekeny konyokhajlat belso oldalaval barmit is csinaljanak. Inkabb a konyokhajlatomra gondolva elfog az emelyges, es a karom osszeszoritom.
2021. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesóm is így volt, amíg egy betegség miatt nem vettek tőle folyton vért, azóta semmi baja tőle. Korábban volt hogy majdnem elájult. Ha esetleg vérvételre kellene majd menned, javaslom hogy ne nézz oda.
2021. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hiaba nem nezek oda, erzem, h ott van a karomban a tu es borzalmas

Ha oltast kapok, az mas, mert nem a konyokhajlatomba kapom, szoval nekem is hasonlo a bajom mint neked 3-as!

2021. jún. 23. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!