Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gáz ha szeretnék rászokni...

Gáz ha szeretnék rászokni arra hogy a munkahelyemen kakiljak?

Figyelt kérdés

Három hete dolgozom a cégnél (első munkahelyem egyetem után, eddig csak diákmelóztam 4 órákban), reggel kilenctől este hatig, mostanában ahogy ma is előfordul, hogy nap végére nagyon rám jön de nem merek elmenni, nehogy szagot hagyjak, meghalljon valaki stb. értitek. Mindig hazaszenvedek valahogy de ez nem tartható így.


Szóval a kérdés főleg lány/nőtársaimhoz szól, hogy ti elmentek munkahelyen? HR-en vagyok, a kollegák 90%a nő nálunk, szóval így ennek fényében érdeklődöm, ezt is vegyétek figyelembe mielőtt valaki lehurrogna hogy természetes dolog. Szellőztetni se nagyon lehet mert az egekben az ablak és az bukóra van nyitva mióta is dolgozom.



2021. jún. 22. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Bakker... a wc azért van h belecsinálj! 😂😂😂
2021. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont a fentiek miatt nem lehet túl nehéz megszokni, hogy a napi szarást reggel 9 előtt és/vagy este 6 után intézd. Ritka kivételtől eltekintve egy egészséges embernél ez nem okozhat problémát.
2021. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a reggeli székelés a legoptimálisabb, inkább erre kéne valahogy beállnod.
2021. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy szoktam meg, hogy reggel, amikor felkelek(6.30) akkor utàna rögtön elmegyek kakilni. Eleve azt mondták és írtàk, hogy reggelente egészségesebb elmenni, mint este. Munkahelyen nem mennék, mondjuk nálunk nincs ablak és közvetlen a folyosóra nyílik a budi, egy 5x5 lyukas szellőző van rajta. Ha rá akarod magad szokatni, hogy munkahelyen menj el, akkor pedig időzítsd úgy, hogy pl 17.30kor elmész budira és megpróbálod kinyomni, ami benned van, ezt kb egy hétig csinálod és szépen megszokja a szervezeted, hogy akkor menjen, távozzon a dolog belőled. De én biztos próbálnám ezt elkerülni, ahogy csak tudom.
2021. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Peter700 ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan a munkahelyi WC-re, ez egy természetes dolog hogy a dolgodat végzed, nem hiszem, hogy bárki szólni fog érte.
2021. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Inkább ne. Be fognak szólogatni.

Én is így jártam. Reggel otthon megittam az energiaitalomat, de csak munkakezdés előtt kellett mennem. Aztán mérgesen elkezdtek hőbörögni, hogy miért nem otthon. Megjegyzem, van elég wc nálunk, és soha nem hagytam magam után mocskosan.

2021. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Engedjétek már el ezt a f...ságot, hogy reggel a legegészségesebb tojni. Ugyan mitől az? Szigorúan véve biztos nem is a legoptimálisabb, mert szarni nem óraütésre kell járni, hiszen sem a kaja mennyisége, sem az összetétele, sem az adott napon az emésztés sebessége nem ugyanannyi, mint más napokon, így aztán nem ugyanarra az időpontra készül el a végtermék.

Kakálni akkor kell, ha jön az inger és lehetőség is van. Csak az utóbbi önmagában nem indok.

A mhelyi kakkantásnak egyébként is van egy olyan előnye, hogy ott fizetnek érte és nem a szabadidődből megy el.

2021. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

“ezt is vegyétek figyelembe mielőtt valaki lehurrogna hogy természetes dolog”

Mert a nők nem járnak kakálni vagy mi? Ez egy munkahely, nem az általános iskola, hogy bárki is azzal foglalkozzon, hogy “fúj, a Julcsi milyen büdöset szrt előttem, tök gáz, nevessük ki”. Saját magát égetné az illető, nem 10 éves már.

Én speciel egyáltalán nem vagyok egy mindenki véleményét letojó típus, de ilyen hülyeséggel még én sem foglalkozom. A wc arra való, hogy használjuk. Igen, székelésre is. Az meg baromira nem egészséges, ha rendszeresen visszatartogatod meg kényszeríted a szervezeted, hogy na csak ekkor meg akkor lehet. Nem, üríteni akkor kell, amikor jön az inger. Hidd el, nem véletlenül jön.

2021. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xp ali ***** válasza:
86%
Hát, ilyen aggályaik csak a nőknek vannak. Férfiként, a többségünknél az jelentene gondot, ha betiltanák ezt. :D Engem ffiként nem zavar, ha a nők tovább vannak a WC-n, nem tudom h egymás közt a nőknél mi a szokás.
2021. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kakilj csak budit, mas is azt teszi, nyugi! :)
2021. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!