Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan élitek meg a másnapossá...

Hogyan élitek meg a másnaposságot?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen formában jelenik meg? Én mindig nagyon szorongok másnap, van, hogy szorongásos rohamra ébredek, egész nap csak hányok, migrénhez hasonló fejfájásom van, az orrüregem bedugul, a torkom tele van váladékkal és egész nap fel sem tudok kelni az ágyból. Ha eszem hányok, ha nem akkor még fáj is a gyomrom mellé. Ez kb 3-4 sör hatása. Nálatok milyen ennek a lefolyása?

2021. jún. 26. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Semmilyen
2021. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Semmi ilyesmi nem szokott lenni. Nálam fáradtság van, amit leginkább a lábamban érzek, (az egész éjjeli fent lét, mozgás és a kevés alvás miatt), valamint csak leveseket kívánok, mást nem is bírok enni, mert a gyomrom össze van szűkülve.


Szerencsére hányinger, fejfájás nem szokott lenni.

2021. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es akkor te szerencsés vagy. :)

Én még a vizet is kihányom olyankor. Felest nem is merek inni, ha kínálják sem.

2021. jún. 26. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Másnap kevésbé vagyok depis.
2021. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, mert még soha nem voltam részeg. Semmi értelme.
2021. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Valaki öljön meg" - kb így :D Aztán miután végre ki tudtam mászni az ágyból, megiszok egy méregerős kv-t és betolok egy rántottát rengeteg cukorral megszórva (nem röhög!), kb 85%-kal jobb minden.
2021. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cukor rántottával? :D ez valami gyógyír vagy alapból is így eszed? Bár én még egy korty vizet sem tudok ilyenkor lenyelni.
2021. jún. 29. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

A németek eszik a rántottát málnalekvárral...


Végsösoron miért ne lehetne ? A tojásból piskóta is és rántotta is készülhet.

2021. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!