Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ezek a kellemet...

Mitől lehetnek ezek a kellemetlen tünetek?

Figyelt kérdés
Álmatlanság. Szédülés. Puffadás kaja után, de már egy pohár víztől is. Fülzúgás bal fülben. Nagyon bemerevedett izmok. Kis testmozgásnál is nagyon magasra felmegy a pulzus. Pl séta közben 120, könnyű úszás közben akár 150-160.

2021. jún. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Szíved rendben? Nekem a melegtől zúg a fülem, felmegy a vérnyomásom, majd leesik. Igyál sok vizet, és pihenj ha teheted. Ha nem múlna, akkor házi orvos adhat beutalót
2021. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Autoimmun fellángolás.
2021. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ma voltam autoantitesteket és gyulladás panelt nézetni laborban, kíváncsi leszek az eredményre.
2021. jún. 30. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákkal küszködöm, mi lett az eredmény neked?
2021. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Negatív.

Viszont közben gasztroenterológián találtak gyomorhurutot és SIBO-t (kontaminált vékonybél szindróma). Még vissza kell mennem a dokihoz, ha a szövettan is megjön, és akkor fog kiírni antibiotikumot.

2021. júl. 3. 21:34
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Autoimmun folyamatra antibiotikum? Csókoltatom a dokidat.
2021. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Elnézést a figyelmetlenségemért. Az előbbi hozzászólásomat nem ide szántam.
2021. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!