Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg vagyok. Megnyugtatn...

Pánikbeteg vagyok. Megnyugtatnátok, hogy a 50 körüli pulzus még normális?

Figyelt kérdés

A mai napon kivételesen nem 80-90 feletti, hanem 55 körüli a pulzusom. Ha többet pihenek lemegy 45-ig is. Pár napja elkezdtem a kognitív terápiát. Lehet, hogy kezd lenyugodni a szervezetem? Vagyis akkor azért pánikolok, mert nem pánikolok?


Kicsit szédelgek és ájulásérzetem is van. De ez lehet a szorongástól is... csak reménykedem, hogy nem a lassú pulzus miatt van.



2021. jún. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért vagy pánikbeteg, mert ezzel foglalkozol. Éld az életed és ne csekkolgasd a pulzusod. Sosem fogsz kijönni belőle, ha erre vagy rácsavarodva. Egyik nap azért jár ezen az agyad mert sz.rul vagy, a másik nap meg azért kattog az agyad mert éppen nincs semmi bajod.
2021. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az 50 körüli pulzus. Nekem mindig ennyi. Rendszeresen sportolok és teljesen egészséges vagyok, még soha életemben nem ájultam el. Ez nem veszélyes dolog, nyugi! :)
2021. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz dolog ez a pánik betegség és sajnos aki ezt nem élte még át az nemis igazán hisz benne. Konnyu azt mondani,hogy ne csekkold a pulzusod mikozben te epp azt erzed h valami nincs rendben.. Vagy eppen ugy kelsz fel reggelente,hogy ma valami rossz fog tortenni. De a kognitiv terapianak pont ez a lenyege ,hogy bele menj a szituaciokba és az agyad felfogja,hoga nincs veszely helyzet.Nem egy nap lesz... nem 1 honap... de idovel rendben leszel ha szeretned. Javaslom melle a meditaciot meg ha ugyis erzed hogy unalmas es nem hasznal akkor is feljoldsz. Sok sikert es biztosan kepes vagy kijonni belole!
2021. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Ugyan ez volt nekem 1 éven keresztül. Folyamatos szédülés, orvosról orvosra jártam, mindenhol megerősítették, hogy semmi bajom. Szóval rájöttem, hogy lelki eredetű, ami egy fontos ember elvesztése után viselt meg. Amint erre rájöttem elkezdtem magammal foglalkozni, többet edzeni, tanulni stb. lekötni az időmet. Idővel elmúlt. A marihuánát ajánlják sokan.
2021. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsonak...

Gratulalok,hogy sikerult tul jutnod rajta. Velem is ez a folyamatos eros szedules volt leginkabb es enis rajottem,hogy lelki eredetu es arra is,hogy mi valtotta ki

2021. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.: Gratulálok én is neked! :))
2021. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ki hogy van ?
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, azóta is jól, érzem, hogy élek, mintha minden jóra fordult volna, miután eltudtam engedni ezt az egészet.
2021. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én munkahelyet váltottam, stresszmentes munkahelyem van azóta a panikrohamaim is eltüntek
2022. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!