Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a receptje annak, hogy...

Mi a receptje annak, hogy energiabombaként keljek ki az ágyból?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Motiváció leginkább. Találj jó munkát!
2021. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, amikor megtalaltam a ritmusomat. Korabban keles kellett hozza, ha kesobb kelek, az engem elnyom pl
2021. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senior Séf ***** válasza:
2021. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyen miért felkelni!

És ha felébredsz ne fetrengj, hanem kelj fel.

2021. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés, én kirobbanok az ágyból, korán fekszek korán kelek. Leginkább 6 körül szoktam ébredni magamtól.

Párom szegény nehezen kel, kell neki egy fél óra hogy egyáltalán visszatérjen belé az élet. Tökmindegy hogy 5 órát aludt vagy 10et.


Viszont én meg este egész korán zombivá válok, kb.este 7után nekem vége a napnak, nincs már erőm semmihez :D Más meg ilyenkor aktív.

2021. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Doppingszer pl.
2021. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek! Kissé szétszórt (sok a teendőm) és hanyag vagyok, igyekszem ebben fejlődni.


1-es! Teljesen igazad van, a kulcs a "Motiváció"


2-es! Neked is igazad van, fontos a ritmus, de 25-27°C-os szobában nehéz megtalálni a ritmust, mert nem igen lehet elaludni. Illetve az egyéb zavaró tényezőt ebben hátráltatnak, de igyekszem.


3-as! Igen. Az étel megoldása a legnagyobb kihívás a számomra, energia hiányában erőtlen vagyok és úgy a maradék kedvem is elmegy, mivelhogy a kedvhez energia (kalória) szükséges.


4-es! Köszönöm neked is! Igyekszem ráállni.


5-ös! Gyerekkoromban és tizenévesként csak úgy kipattantam az ágyból. De a tapasztalat az, hogy se túl keveset, se túl sokat ne aludjak, ill. azt is kéne, hogy mindig ugyanakkor aludjak és keljek...melegben nem könnyű.


6-os! Természetes doppingszert tudnál mondani?

2021. júl. 28. 11:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!