Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj állandóan a fejem?

Mitől fáj állandóan a fejem?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja folyamatos fejfájásban szenvedek, igazából ez nem az a tipikus fejfájás, inkább ahhoz tudnám hasonlítani, mintha nyomnák, szorítanák vagy feszítenék az agyamat.


Az elejen ez homloktájt és homlok felett jelentkezett, ritkábban hátul.

2 hét után elmentem neurológiára, tenziós fejfájást állapított meg, illetve agykoponya natív MRI-re küldött, ami a lelet alapján negatív.


Azóta a homloktáji fejfájás megszünt, és a következôk szoktak jelentkezni:

- szimmetrikusan mindkét fülem melletti részen húzó, feszítô érzés (olyan érzés mintha húzódna a fejem, fejbôröm ott.)


- illetve a fülemhez viszonyítva a fej hátsó részén, a tarkó felett bal oldalon szokott mostanában egy nyomó érzés jelentkezni, mintha nyomnák ott a fejem.


Ezek erôssége: gyenge vagy közepes, nagyon ritkán elôfordult villámcsapásszerû fejfájás egy pontban, de ezek egy idô után enyhülnek.


Viszont 2 hónapja nem érzem azt a tiszta agy érzést, ami elég kellemetlen sajnos.


Szeretnék rájönni, hogy mi okozza. :(



Vérnyomásom általában rendben. Egy-kétszer ingadozik, de már mértem ilyen fejfeszülésekkor, és 99%-ban jó volt a vérnyomásom.

Iszom elég vízet is.


Nektek volt hasonló?



2021. júl. 2. 15:29
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A ködös agy autoimmun folyamatra utal.
2021. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia 1 hónapja ugyanezt erzem enis. Csak nekem a fejem teteje nyom. :( ha negatív minden ne aggódj, tudom.kellemetlen. Nem stresszelsz véletlenül?
2021. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, stresszelek, de emiatt :D meg sok más testi tünet miatt, és fogalmam sincs, hogy pszichésen jöttek ki a testi tünetek, vagy a testi tünetek miatt vagyok lehangolt.
2021. júl. 2. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy covidos vagy/voltál? Mostanában az is elég gyakori tünet annál.
2021. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam, egy hónapja csináltunk antitest vizsgálatot. Mondjuk azóta elkaphattam, de elôtte is fent állt ez sajnos. :(
2021. júl. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!