Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Kormányrendelet szerint...

A Kormányrendelet szerint osztrák beoltott személy Magyarországon nem mehet múzeumba ?

Figyelt kérdés
Velem ez történt....

2021. júl. 3. 09:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Olyan élményben volt részem, amit úgy gondoltam, hogy veletek is megosztok.


A hétvégén Bécsböl elvonatoztam Pécsre. Ennek több oka is volt, de, ha már ott voltam, akkor természetesen kultúrálódni is szerettem volna.


Képzeljétek el, hogy köpni nyelni nem tudtam, ugyanis (szabályszerüen ugyan), de a CELLA SEPTICHORA LÁTOGATÓKÖZPONT-ba nem engedtek be.


Ennek oka: a legfrisebb kormányrendelet szerint (saját szememmel láttam), Magyarországon az osztrák oltási igazolást NEM FOGADHATJÁK EL !!!


Ne tudd meg, hogy ment föl az agyvizem !


Szégyen és felháborító.:-(

2021. júl. 3. 09:34
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, mint az óvodások. Ha a mi semmit nem ható kínai oltásunkat nem fogadják el az Unióban, mi sem fogadjuk el az Osztrákok Pfizer oltását. Ismered, ugye? Elloptam a biciklijét, ezért haragszom rá... Nonszensz!
2021. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is óvodás dolognak tartom. Tehát ez a kormány szintje.
2021. júl. 3. 09:43
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Most már mehet.
2021. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

El kéne olvasni a rendeletet, ez nem sikerült.


A KR szerint az EU-s igazolvány lesz = védettségi kártya, úgyhogy azt meg kell várnod.

2021. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-esnek, igen, már lehet, de a hétvégén még ott állhattam a múzeum elött a semmiben :-(
2021. júl. 3. 11:30
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ösnek: Nekem QR - kódom van a mobilomon, hogy érvényes és hatékony oltást kaptam. De nem erröl van szó, hanem az óvodás baromságról, hogy Ausztriai igazolást Mo-n nem fogadnak el :-(
2021. júl. 3. 11:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem töltötted le az appot és az igazolta volna, hogy Pfizert kaptál, amit kötelező mindenhol elfogadni az EU-ban.
2021. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amint azt említettem, a mobilomon van az ÉRVÉNYES QR kódom. Azért nem fogadta el, mert az osztrák volt; és az osztrák oltást nem fogadhatta el.
2021. júl. 3. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondom, kötelező elfogadni az EU-ban mindenhol július 1-től a Pfizert.
2021. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!