Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélkúptól nyálkás széklet?

Végbélkúptól nyálkás széklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Receptre kaptam egy végbélkúpot, ami olyasmi mint egy Reparon, csak más a neve.

Esténként kell alkalmazni, másnap székelésnél ez látszódhat? A széklet legeleje hoz ki magával ilyen naramcsncssárgás színű, kevés borítja. Bocsi, nem tudom szebben leírni :DD



2021. júl. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a vivőanyag. Ha nem figyelsz szép foltot hagy. Ráadásul extra büdi.
2021. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ilyen gyógyszer szaga volt tényleg amúgy! És kicsit ilyen kocsonyás állaga volt egy csíkban. Akkor ezek szerint ez az oda oldódott kúp?

Egyébként hát egy puki után volt, hogy hagyott foltot, de akkor folyékony állagú volt nem ilyen nyálkásabb :D

2021. júl. 6. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod a reparon használati utasítását ott erre külön felhívják a figyelmet.

Ott a foltok és hasonló balesetek miatt tisztasági betétet javasolnak.

Férfiaknak sem ciki, nem látja senki.

2021. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, nem problem :D

Be is tettem estére, szerencsére csak azon hagyott nyomot. Csak székleten máshogy nézett ki és hirtelen nem tudtam mi ez.

2021. júl. 6. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos rendszeresen használok,kúpot,éjszakára klizmát,mert vastagbélgyulladásom van.Legjobb egy betétet(vastagabbat)tenni,mert megfog mindent,átázik a ruházat.
2021. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!