Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most csak beképzelem vagy...

Most csak beképzelem vagy tényleg mindenem fáj?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap amikor ne fájna valamim, konkrétan a családomnak már elege van ebből és nem hisz nekem senki. Most például a hasam alatt fáj nagyon, pedig most múlt el a menstruációm pár napja. Pár nappal ezelőtt meg a derekam fájt napokig. Előtte meg a fejem fájt de annyira, hogy majdnem ügyleten kötöttem ki. Előtte meg mellkasi fájdalmamim voltak HÓNAPOKIG! És még sorolhatnám. Látott már a háziorvos, kardiológus, voltam agyi MRen is, szemészeten, vérvételen, nőgyógyászaton, pszichológusnál kb. mindenhol amit el tudsz képzelni. De mégis mindig fájdalmat érzek mindig máshol, annak ellenére, hogy minden vizsgálat negatív eredménnyel zárult és makk egészséges vagyok. Most komolyan nem értem hogy mi ez. Volt már valakinek ilyen? Kezd elegem lenni ebből lassan. Sajnos a többiek nem érzik át a fájdalmakat, csak azt hallják mindig, hogy fáj ez és fáj az..

2021. júl. 7. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, annyi hogy én nem mondogatom senkinek csak ha nagyon nagyon rossz.

A derekad a menzesz miatt fájt, arra vehettél volna be gyógyszert és nem fáj. Az alhasad meg most fájhat hogy elmúlt, lehet tüszőrepedés stb. Én erre is vennék be egy szem gyógyszert, hiszen kár szenvedni. Én fejfájós is vagyok még, de menzeszkor és utàna is fáj.

2021. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!