Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek migrénes tünetek?

Ezek migrénes tünetek?

Figyelt kérdés
5 napja kezdődött az egész azzal, hogy zsibbadt a kezem, mintha tűkkel szurkálnák. aztán elkezdett fájni a fejem, de nagyon. aztán levert lettem, mintha másnapos lennék, vagy mintha súlyos infuenzám lenne. a fejfájásom szörnyű, ma volt a lerosszabb, rohamszerűen rámtört reggl 10 körül, és 3 körül enyhült kicsit. (Saridont vettem be) úgy fáj a fejem, mint amikor másnapos vagyok, annyi különbséggel, hogy az egész fejem fáj, görcsösen, talán sugárzik( a halántékom, és a homlokom fáj főleg, de a füleim is, a szemem, sőt még az arccsontom is, meg a nyakam). lázam nincs. hányingerem van, nem bírom elviselni a zajokat, főleg az élesebbeket. a szagoktól is rosszabbul vagyok, főleg a narancs-alma-fajéhtól. és a lényeg, higy ilyen pocsékul még talán sose voltam. migrénem van? ilyen?
2008. dec. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egyáltalán nem migrénes tünet.Inkább arc, vagy homloküreggyulladás tünete.
2008. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, mindkettő volt már egyszerre, és az nem ilyen volt. és mint már említettem, lázam sincs.
2008. dec. 8. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél algoflex forte-t nekem az mindig segít nekem is nagyon durva. Ha nem múlik el attól sem pár nap alatt akkor orvos lehet az agyadban is valami... de ne ijedj meg ha időben elmész orvoshoz tudnak segíteni.
2008. dec. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont ilyen volt a homloküreggyulladás
2008. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalt migrénesek válaszait várnám. Köszönöm.
2008. dec. 9. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A tunetek jellemzoek a migrenre, amde csak ritka esetekben faj az egesz fej, tobbnyire feloldali fajdalom szokott jelentkezni.

En azt tanacsolnam, hogy azonnal menj orvoshoz, amint tudsz. Lehet, hogy "csak" migren, de lehet, hogy komolyabb dolog all a problema mogott, amit jobb lenne idejeben felfedezni, amig meg konnyen gyogyithato.

2008. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neekem is ugyanilyen tüneteim voltak, elmondtam az orvosnak és azt mondta h tuti migrén.. a kézzsibbadástól nagyon megijedtem, de azt mondta , hogy az agyban keletkező gorcs miatt van ..
2009. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!