Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Fél órája iszonyatos gyomorfájdalomra ébredtem, elsírtam magam, annyira fájt.

Most vagyok túl egy hányós víruson, diétázom, de tegnap kicsit többet ettem a kelleténél es mondhatni kicsit osszevissza. Ez lehetett a gond? Mar olyan is megforfult a fejemben, h infarktusom van, tudom, hipochonderseg, de ennyire meg sose fajt a gyomrom...

Vettem be no-spa es cerucal kombot, de csak egyre rosszabb...

25/N

júl. 22. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyomroddal van a baj, akkor a gyomrod fáj és nem a szívednek van baja.

A NoSpa görcsoldó, és menstruációra van kitalálva alapvetően. Fájós gyomorra még gyógyszert veszel be, persze hogy fáj.

És fél nap alatt nem leszel túl egy víruson, annak kell minimum 7 nap, és a diéta után is fokozatosan kell visszatérni a rendes étkezéshez.

Jobbulást!

júl. 22. 07:32
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Vasarnap volt a hányás, gondoltam mar jobb lesz, de ezek szerint elhamarkodtam... terek vissza a főtt krumplihoz... koszonom!:₩

júl. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!