Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezeket a tüneteket okozhatja...

Ezeket a tüneteket okozhatja a hőség?

Figyelt kérdés

Ma egész nap olyan tünetek gyötörtek mint a hányinger, ingerlékenység, levertség, ájuláshoz közeli érzet.


Először munkába jelentkezett, a hányinger és ájuláshoz közeli érzet csak 3 óra után tört rám. Utána, hogy hazamentem ezek megszűntek, de a maradék tünetek most is fennmaradtak.


Szerintetek ezt okozhatja hőség, ha figyelembe vesszük, hogy alapból nem nagyon bírom a meleget?



2021. júl. 26. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként diákmunkán vagyok és életemben először csinálok ilyet, eddig a nyarakat mindig átpihentem, csak úgy éreztem a digitális oktatás után muszáj kimozdulnom és csinálni valamit mert nagyon eltunyultam.


Végül egy közepes fizikai munkát igénylő munkahelyre vettek fel.

Szóval ez a munkahely feeling is új nekem, dehát már 2 hónapja csinálom és mégis ilyet nem éreztem még.

2021. júl. 26. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Iszol eleget?

Lány vagy? Menstruáció közeledte okozhat ilyesmit.

Illetve fogyasztasz valamilyen koffeint így a munkavégzés során?

2021. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok


1,5-3 liter folyadék csak a munkában (reggel héttől délután 5-ig)


Koffeint napi rendszerességgel fogyasztok kávé jegyében. Reggel és délben.

2021. júl. 26. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, okozhatja. Főleg, hogy írtad, nem bírod a meleget.

Nem írtál az étkezési szokásaidról, de a folyadék mellett erre is ügyelned kell. Munka előtt és munka közben is olyan ételt kell enned, amiben egyaránt van fehérje, lassan felszívódó szénhidrát és esetleg egészséges zsír - azaz ne péksüti magában legyen a menü -.

Legyen nálad szőlőcukor, illetve a helyedben elkezdenék magnéziumot is szedni.

2021. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!