Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen elvesztettem az...

Teljesen elvesztettem az életcélom, már semmi sem motivál, mit érdemes tennem? 20/f

Figyelt kérdés
Felvettek most egyetemre de inkább ez a szülői nyomás miatt megyek, de most belegondolva a hátam közepére sem kívánom. Amik boldoggá tesznek abból nem fogok tudni megélni, amit dolgozok oda is szorongva megyek, az egyetemtol is félek. Nem tudom jelen pillanatban mit kéne csinálnom, mert sehogy nem jövök ki jól
2021. júl. 27. 23:33
 1/3 MDCs válasza:
Hu, hát figyelj. Kicsit rágörcsölsz úgy mindenre. Valahol jó hogy ennyire aggódsz minden miatt és amiért előregondolsz, de ne add fel. Tényleg. Biztos találsz valamit amit szeretsz és meg is tudsz belőle élni, max sok ideig kell keresned. Az egyetemet pedig meg kell beszéld szüleiddel, ha nem akarsz menni amugy sincs értelme, ráadásul amugy is bármikor elmehetsz ha késöbb megjön hozzá a kedved vagy szükségesnek érzed majd. Mindenesetre mit szeretsz, miket szoktál csinálni szabadidődben?
2021. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Örülj neki hogy járhatsz egyetemre. Mit akarnál csinálni napi 10 órában kőműves mellett verni a falat? Barom
2021. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Most jobban keresne mint valami lárifári diplomával.
2021. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!