Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Algoflex-nél van erősebb...

Algoflex-nél van erősebb gyógyszer fájdalom csillapításra?

Figyelt kérdés

Algoflex-forte, dolo mind kilőve.

Mostani időben valahogy egyik se hat úgy mint régen, pedig ezek aztán tényleg hatottak bár lehet hozzá szokott a szervezetem mivel mostanában többet vettem be mint szoktam, akkor igaz elmúlasztja a fájdalmat de nem sokáig csak pár órára, régebben azért tovább tartott.

Van ennél erősebb gyógyszer bármi féle fájdalom csillapítására esetleg?

AKár fogfájás, fejfájás, migrén, mensi görcsök stb...



2021. aug. 3. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Van, de azok már vényre kaphatók csak.Igyál inkább cickafark teát.
2021. aug. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Advil Ultra Forte:400mg ibuprofén,10 perc alatt hat és 8 órán keresztül csillapítja a fájdalmat


Aleve:220mg naproxén-nátrium, 20 percen belül hat, 12 órán keresztül csillapítja a fájdalmat.

2021. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Flektor por. De az vényre kapható.
2021. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Advil hatóanyaga ugyanaz, mint az Algoflexé.


Másik hatóanyagot tartalmaz és vény nélkül kapható az Algopyrin, azt megpróbálhatod.


Szintén vény nélküli a Panadol, de az a legtöbb embernél nem hat valami erősen, és nagyon kell figyelni a megfelelő dózisra, a túladagolás súlyos májkárosodást és halált okozhat.


Viszont ha a fogfájásra nem hat már úgy, akkor sürgősen menj fogorvoshoz, mert könnyen lehet, hogy a fogad rosszabbodott. Sajnos a fog nem gyógyul meg a fájdalomcsillapítótól.

2021. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!