Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pasi vagyok. Tegnap elpusztult...

Pasi vagyok. Tegnap elpusztult a kutyánk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több mint 10 évig élt velünk. Én vagyok a pasi a családban. A család teljesen kivan. Én vagyok a "szikla", akire lehet támaszkodni. A hangulatom "jó", de mindenem fáj (nyilvánvalóan az elnyomott reakciók)

Hogyan tud egy pasas elvonulni egy csendes sarokba és kibőgni magát. (A konkrét esettől függetlenül, hogyan lehet túllépni az egy életen át nyomott tabun, hogy "a fiúk nem sírnak")



#tabu #sírás #XY kromoszóma
2021. aug. 3. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nemednek nincs köze ehhez. Gyászolj, nem kell elrejteni a fájdalmad.
2021. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy kimutatod az érzeseidet nem gyenge leszel hanem ember érző szível.
2021. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz a saját családod előtt sírni akkor menj pszichológushoz, mert az nem normális.
2021. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon együtt érzek veletek :( de gondolj arra, a kutyusnak jó élete volt melletettek. Vigasztald a többi családtagot,de te se fojtsd el az érzelmeidet. Ez egy veszteség, normális reakció ilyenkor a sírás. A férfiak is sírnak bizony, ez nem szégyen, nem az ókorban élünk.
2021. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne zárd be magad!

Érzelmileg értem..

Üljetek le együtt a családdal, beszéljetek őszintén a fájdalmatokról. Segíteni fog!

2021. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!