Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is fáj mostanában a...

Másnak is fáj mostanában a feje, vagy rossz közérzete van?

Figyelt kérdés
Nekem péntek este óta van az, hogy este elkezdett tompán fájni a fejem, sőt mindenem szinte. Fogfájás is, pontosabban ínyfájdalom akkor durván beütött. Mára már sokkal jobb lett, de azért néha megint fájdogál a fejem. Konkrétan szédültem is de nem forgós szoba szerűen inkább az érzet volt az. Hányingerem is volt este, de nem hánytam. Egy fájdalom csillapító azért segített, miután elaludtam utána jobb lett. Vicc kedvéért még a fenék lukam is fájt néha de úgy mintha mensi közben lennék és a hasam is de érdekes, hogy mensim nincs most és nem is kell megjönnie. Vérnyomást sajnos nem mértem, elfelejtettem de lehet az is lement? Valami van a levegőben mostanság? Időjárásra nem tudok vonatkozni mert néha esik, néha hűvös van vagy rohadt meleg..mi van most? Más is érez furán mostanában, úgy hogy különösebb baja nincsen? 24l vagyok. (kort és nemet is írjatok, légyszi.)

2021. aug. 8. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2021. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Lever ez a dolog mindenkit
2023. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!