Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen tünetekkel járó, szorong...

Ilyen tünetekkel járó, szorongásos rosszulléte volt vаlаkinek?

Figyelt kérdés

3-4 napja tart, a legfőbb tünet az az izommerevség, hátul a tarkómnál, illetve a nyakamnál, ezáltal a gerincembe is sugárzik néha. Amikor fent vagyok, egyszerűen ráfeszítek sokszor, ami csak ront a helyzeten. Idegesség van rajtam, a levegővétel nagyon furcsa, mintha nem kapnék elég oxigént. Néha észreveszem, hogy nagyon lelassul a levegővételem, két napja este csak ültem és szédültem. Próbaképp kifújtam a levegőt a tüdőmből, és minden gond nélkül egy percig csak így ültem lélegzés nélkül. De sokszor észreveszem hogy mintha elfelejtenék levegőt venni. Tegnap előtt alig bírtam elaludni, és rettenetes migrénes fejfájással keltem pár óra múlva, be kellett vegyek cataflamot és egy ibuprofent, sosem szokott lenni migrénes fejfájásom, de ezt hasonlónak gondolom. Viszont szerintem ez is az izommerevség miatt volt, fent a nyakamnál, nem kaphatott elég vért az agyam.


Ezt az egészet mentális okúnak tudom be, csak nem tudom mi okozza. Nem kéne semmin stresszeljek ha reálisan megnézem a körülményeimet, ettől függetlenül van bennem szorongás, de egyáltalán nem normális, hogy ilyen szintű tüneteket okoz.


2021. aug. 20. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kb.3 hete küzdöm szorongással,amit egy pánikroham váltott ki....Izommerevségem ,fejfájásom nem volt,viszont légszomjam az van,de ha beveszek egy szorongásoldót akkor jobb


..

2021. aug. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem végső megoldásként gondoltam, de szerencsére találtam itthon rivotrilt, kb. 0,8-at vettem be. Egy fokkal jobb most, aludtam mint a bunda. Ki kell találják valamit mert nem fogom tudni elviselni ha ezek az állapotok sűrűn visszatérnek.
2021. aug. 21. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz időszak ez,és csak az tudja milyen aki már átélt ilyet...Én Eleniumot veszek be 1-et naponta,és így elvagyok...Közben voltam pszichológusnál,aki azt javasolta terápia kell,és pszichiáterhez is mennem kell gyógyszeres kezelés miatt....Aztán most várhatok egy hónapot,mert akkor kaptam időpontot :/

Ilyenkor 1 napot elég "túlélni",nem még 1 hónapot....

2021. aug. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!