Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betudok reggelre lazasodni?...

Betudok reggelre lazasodni? Vagy megfazni? Valami tipp ehhez?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve nem voltam beteg. Itt elek Németországban, viszont szuleim eljottek meglatogatni. Az orvosom sajnos nagyon kotozkodo es nem ad csak ugy igazolást a semmire. Ha azt mondom hogy megy a hasam egybol ellenorzes vervetel. Mindennel igy van. Tehat valami hatsos kellene. Szabadságot nem tudok sajnos kivenni. Elore is köszönöm a tippeket
2021. aug. 23. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Először találj olyan betegséget, amit alakítani szeretnél (megfázás vagy hasonló). Ha egy tünettel állsz elé, akkor ki fogja vizsgálni, hogy mi a baj. Tanuld be a tüneteket, és mond el milyen tüneted volt addig. Persze nagyjából minden, ami arra a betegségre utal, de ne egyértelműen mond neki, ne jöjjön rá, hogy hazudsz. Ehhez nem árt, ha nem úgy mész oda, mint aki valahova megy, hanem mint aki beteg.


Nem kell, hogy akkor minden bajod legyen. Elég ha elmondod a tüneteket, amiket bemagoltál. Éjjel/tegnap este x fok volt a hőmérsékleted és hasonlók.


Van amit ott is tudsz tettetni (szédülés), lázhoz melegvíz üvegben, melegvizes borogatás, meleg párna homlokra működik. Van amit nem fog tudni megnézni (hasmenés, hányás), és a kiütéses dolgokat meg kerüld el, azt színte lehetetlen utánozni, a gyulladásokkal együtt, amik színtén neccesek.


Sok sikert hozzá!

2021. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszike a tippeket. A meleg vizes borogatás homlokra? Az a baj ha lázat ilyen fulbe dugos merovel ellenorzi
2021. aug. 24. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem is láttam még, nálunk eddig mindig csak homlok volt. De akkor próbáld meg ott valahogy felmelegíteni a bőröd fülfájásra van az a párna, amit a radiátoron/mikróban kell melegíteni (nálunk só van benne), talán a sapka is segít, vagy marad az, hogy éjjel lázas voltál (a "pontos" érték hihetőbb), de indulás előtt vettél be lázcsillapítót és most pont nincs, vagy valami hasonló.
2021. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy vartam. Kiirt egesz hetre, de kaptam vervetelt, kell szeklet mintat adnom, es karantent kaptam. Annyit mondtam hogy lazas vagyok es megy a hasam.
2021. aug. 24. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem sikerült valami jól. Nálunk egyáltalán nem veszik ilyen komolyan a dolgot, lázasan is elküld dolgozni, ne tettesd hogy beteg vagy, nem írlak ki címszóval.

Nem tudom mért jó neki, higy mindenbe beleköt, kitartást a dolgokhoz! A karantén miatt lehetsz egyhelyen a szüleiddel, vagy visszafelé sült el a dolog?

2021. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért ilyen itt az orvosom. Végülis jol sikerült
2021. aug. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!