Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehettem rosszul a...

Miért lehettem rosszul a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
Az imént zuhanyoztam, és mikor törölköztem meg hirtelen olyan rosszul lettem, mint még soha. Szó szerint semmit nem láttam, fekete volt minden, és nagyon durván szédültem, bedugult a fülem. Remegett a kezem. Mitől lehetett ez?? Nagyon rossz volt, aztán kijöttem az udvarra a friss levegőre és pár perc alatt jobban lettem. Lehet a gőz és a meleg miatt? Forró vízzel zuhanyoztam.

2021. aug. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Leesett a vérnyomásod a melegtől. Régen a lányom is csak nyitott ajtónál és nem forró vízzel tudott fürdeni, mert különben rosszul lett.
2021. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor szédültél meg, amikor lehajoltál (például lábat törölni), és utána felegyenesedtél?

Hirtelen vérnyomás ingadozás okozhat ilyet, és igen, a meleg és a gőz közrejátszhat.

2021. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomás probléma, ez 99%. Hány éves vagy? Nem változott semmi az életedben? Nem szedtél valami gyógyszert mostanában?
2021. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és nem szedek semmilyen gyógyszert.

Máskor is volt már ilyen elsötétüléses szédüléses dolog velem, pl. buszon. De csak nyáron. Akkor az is a vérnyomás és a meleg miatt volt..értem, köszönöm:)

2021. aug. 25. 09:58
 5/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
92%

Nekem is volt ilyen ennyi idősen, csak én el is ájultam. Ilyenkor érdemes azonnal vízszintesbe helyezni magadat és felpolcolni a lábadat, akkor jobban leszel. Ha csak reggel fordul elő, akkor figyelj rá, hogy reggelente ne csinálj semmi megerőltetőt, lassan kelj ki az ágyból.

24/f

2021. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktál szédülni? Nekem már egy ideje folyamatos szédülésem van, ami néha-néha annyira rossz szokott lenni, mint amit te írtál le. (Mondjuk nekem a vérnyomásom jó, mástól van ez.)
2021. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!