Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nyilal a fejem több hete?

Miért nyilal a fejem több hete?

Figyelt kérdés
Talán 1-2 hete van ez, hogy néha erősebben mintha belenyilalna a fejem általában jobb oldalt, főleg mikor fekszek vagy lehajolok, hirtelen felállok. De nyugodt helyzetben is néha van. Sosem volt ilyen hozamosabb ideig és néha zavaró. Vettem be fájdalomcsillapítot de egy időre megszünteti de utána ismét jelen van. Néha úgy érzem, mintha zsibbadna a fejem is. Egyensúlyérzékem se a legjobb mostanában bár lehet a folyamatos fekvés és ülés miatt is van. Más bajom nincs. Ez nem olyan időjárásos fejfájás, sem mensis mikor megvan és akkor fáj, nagyon fura.24l

2021. aug. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Azért én 1-2 hét alatt már beszélten volna a háziorvosommal, aki valószínűleg a neurológiára irányított volna.

"Más bajom nincs."

Miért, ez nem elég?

2021. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért 1-2 hét mert néha észre se vettem gondoltam elmúlik de hát nem..:/

Azért írtam hogy nincs hogy ne kérdezzétek...miért vagy ilyen cinikus

2021. aug. 26. 19:25
 3/4 A kérdező kommentje:
az 1-2 hét nem is pontos..most hogy pontosítok csak néhány nap-.-
2021. aug. 26. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Ezeket figyeld meg ❗ Mennyi idős vagy? Stresszes vagy? Frontokkal hogy vagy? Milyen a fejed helyzete a vánkoson? Végezz fejgyakorlatokat.. Vérnyomás? Húzatot hogy bírod? Döntsd el ha ezeket megfigyeled jutsz - e vmire vagy menj el a háziorvoshoz. Gyógyulj meg ❗
2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!