Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog hogy én szerete...

Normális dolog hogy én szeretek korházban lenni?

Figyelt kérdés
Olyan jókat tudok ott pihenni és valani világi nyugalom van rajtam, biztonságban érzem magam.
2021. aug. 29. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelzi, hogy a magánéletedben nem kapsz elég törődést, és hogy a saját otthonodban nincs lehetőséged a nyugodt pihenésre. Ez így nyilván nincs rendjén, de nem a kórházba vonulás kellene jelentse a megoldást.
2021. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként van valamilyen betegséged?
2021. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es, pszichésen láthatóan van...
2021. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem normális. Suzem sokkal kényelmesebb otthon. Úgy ízesítem a teámat, ahogy akarom. Az förtelem, amit a kórházban adnak. A kórházi koszt kifejezetten egészségtelen, szegényes. Mindig kell vmi kiegészítőt vinni (joghurt, müzli, felvágott), hogy ne "kiéhezve" jöjjek haza. Félreértés elkerülése végett: mennyiségre elég a kórházi kaja, jól lehet tőle lakni, de a tápanyagértéke szegényes, emiatt szoktam "kiéhezni". Alig várom már, hogy otthon ehessek pár finom falatot. Azért én itthon jóval több zöldséget, paradicsomot, paprikát, sajtot, gyümölcsöt eszem, mint amennyit a kórházban adnak. Én kifejezetten nem szeretek kórházban lenni. A fürdők és wc-k állapotáról, és a kórházban terjengő jellegzetes szagról ne is beszéljünk...
2021. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
A kórházak szó szerint mocskosak, ismerős egy kis műtétre feküdt be, 3 nap múlva kórházi fertőzéstől meghalt. 30 évesen. A legolcsóbb fertőtlenítőket vásárolják, nincs normális takarítás, alig van nővér, aki pedig magatehetetlen, és nem eteti-itatja a rokonság naponta, az konkrétan szomjan vagy éhen hal.
2021. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, fertőzésveszély sajnos tényleg van, de kizártnak tartom, hogy magyar kórházban egy beteg szomjan vagy éhen haljon.
2021. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, a nővérek nem etetik meg, és nem is itatják. Leteszik az ételt a szekrénykéjére, és elviszik, ha nem ette meg, többszöri tapasztalat.
2021. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manócska1 ***** válasza:
igen,sajnos ezt én is tapasztaltam. csúnyán méltatlanul bánnak a magatehetetlen betegekkel sajnos.
2021. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos van kórház, ahol etetnek, de több helyen csak az ellenkezőjét tapasztaltam. Vagy megitatja-eteti a kórteremből valaki könyörületes beteg, vagy naponta bejárnak hozzá - mondták az orvosok mindenütt, tessék bejönni naponta itatni, mert a nővéreknek nincs erre idejük.
2021. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60 beteg egy nővérre, ha csak 15 magatehetetlen közülük, naponta 20 perc egyet kanállal megetetgetni, közben a többi beteggel ki foglalkozik?
2021. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!