Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában gyakran fáj a...

Peter700 kérdése:

Mostanában gyakran fáj a hasam. Nem élek egészségtelenül, nem eszem tele magam, mégis érzem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Múlt héten gyakran hidegen ettem a hűtőből. Utána kíméltem a gyomromat, könnyű kajákat ettem. Mostmár nincs ez a rossz szokásom, de mégis fáj többször a hasam. Tegnap ezért főleg csak főtt krumplit fogyasztottam és egy kis kekszet, reggelire pedig sajtot és kenyeret. Mozogni eleget mozogtam minden nap. Hogyan érjem el, hogy visszaálljon minden a régire, ne fájjon többet?

2021. aug. 31. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ok a hideg étel, talán egy kis meleg borogatás, probiotikumok.

Laktóz és glutén érzékenység. Sajnos a fiatalokat sem kíméli a betegség. Az élelmiszerek lassan nem táplálékok, hanem veszélyforrások. Most vontak be 54 féle tejfölt.

A jövőre nézve ígéretet kapott az emberiség, a Teremtő megtisztítja a földet!

2021. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ittam meleg teát és ettem egy kis banánt. Most jó.
2021. aug. 31. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyomorsav probléma is. Eleinte csak hasfájás, de öt év múlva olyan súlyos lehet, hogy fetrengsz az ágyon tőle. Menj el még most dokihoz, és beszélj róla. Mert ilyenkor még egy kivizsgálás, meg egy étrend segít. Később viszont csak gyógyszerek.
2021. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 1. 17:56
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

A korod és nemed ismeretében könnyebb lenne korrekt választ adni.

14L?

2021. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 20 éves
2021. szept. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!