Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész napos zárt cipő viselésé...

Egész napos zárt cipő viselésétől mindenkinek (kicsit vagy nagyon) büdös lesz a lába?

Figyelt kérdés
Megmosva a láb, a cipő szagtalan, akár új is, mégis kb. 12 óra után már szaga lesz, ez általános?

2021. szept. 1. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha fizikai munkát végzel, vagy nagy melegben dolgozol, lehet. Én nem szoktam büdösnek érezni a lábamat nap végén sem.
2021. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem büdös sosem. Egész nap munkavédelmi cipőbe vagyok, nem szellőzik, de sosem büdös a lábam
2021. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze, normális.
2021. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek. Nyilván normális, de nem küzd vele mindenki. Egyrészt alkati kérdés, hogy ki mennyire izzadós, másrészt ma már egy csomó dologgal lehet ezellen tenni: zoknicsere, talpbetétek, hintőpor, lábizzadásgátlók stb.
2021. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajna, igen, normális a jelenség.
2021. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Az igaz, hogy egyesek sokkal kevesebbet és szagtalanabbat izzadnak.
2021. szept. 1. 21:22
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Mivel úgysem jön ki a cipőből, lényegtelen.
2021. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tiniként volt vele bajom, de valahogy megszűnt magától. Hintőportól pedig ugyancsak büdös tudott lenni, ha azzal izzadt bele. Persze ha közelről megszagolod, lehet minimálisan érzed, de bátran le tudom venni a cipőt bárhol, bármikor. Zokni nap végére se szokott büdös lenni, öblítő is sokáig benne marad. Fizikai munkát nem végzek, de ha szakad rólam a víz nagy melegben egész nap, tiszta víz a zoknim, akkor sem büdös.
2021. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De jó neked. Persze, addig nincs nagy gond, míg benne van a láb.
2021. szept. 2. 14:36
 10/14 anonim válasza:
17%
Arra kíváncsi lennék hogy egy nőnek milyen lehet egy szaga mikor leveszi a lábbelijét estére. azt mondják hogy lányoknak-nőknek nincsen lábszaguk.
2021. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!