Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj ennyire a bordám/sze...

Miért fáj ennyire a bordám/szegycsontom? Ugye nem fogok meghalni? :' (

Figyelt kérdés
még növésben lévő lány vagyok és az van hogy a szegycsont vagy borda (nem tudom) na mind1 ott a szívem fölött egy picivel van 1 csont nagyon fájj!! :'( már voltam dokinál de azt mondja nem tudja mi a baj! amúgy a csontot nem vizsgálta csak a szívet. de nem az okozza. van amikor hirtelen el kezd fájni és több óráig abba se hagyja de ez a fájdalom más. most ha veszek levegőt (mély lélegzetet) akkor olyan mintha szét akarna törni az a bizonyos csont. szörnyű! és amikor megnyomom a csontot az fáj amúgy mintha egy kicsit lenne 1 kis kiálló rész ott a csontnál. mert nem tudom ez szerintem a másik oldali csonton nincs ott. na mind1 segítsetek help mi ez? :'(
2010. aug. 30. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs amiért össze vissza! :'(
2010. aug. 30. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni. Amikor növőben voltam nekem is nagyon szurt a bordám ott a szívtájékon. Még akkor is ha tesi óra volt. És egyszercsak elmúlt. Biztos nagyon kellemetlen. Engem is elvitt ekkor édesapám sürgősen orvoshoz, adott rá egy enyhe nyugtatót, és jobb lett. Úgy emlékezem egyre ritkultak ezek a tünetek és egyszercsak el is múlt végleg.
2010. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem! szóval nő a csont? köszönöm! :)
2010. aug. 30. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad az miatt a borda miatt. Ha jól tudom, az Uristen Ádámnak épp azt a bordáját vette ki, és teremtett belőle benneteket. Lehet, hogy ezt érzed. : D...
2010. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem! biztosan ez az oka! xD
2010. aug. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!