Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye, hogy ez a mai kellemes...

Ugye, hogy ez a mai kellemes szeptemberi időjárás a legoptimálisabb az ember számára?

Figyelt kérdés

Sütött a nap! Olyan 25 fok körüli hőmérséklet volt. Se nem túl meleg, se nem túl hideg. Nem izzasztó meleg, hanem kellemesen élvezetes meleg idő!

Éjjel picit hűvös van már, de legalább jót tudunk aludni!

Bárcsak egész évben ilyen idő lenne! Könnyen meg tudnám szokni! 😊 Remélem nagyon soká jön még a hideg!

Egyedül az egyre korábbi sötétedést utálom!



2021. szept. 5. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyjából ilyesmi lenne a legjobb időjárás. Bár én +2 fokkal megemelném a nappali legmagasabb hőmérsékletet, az estit, és éjszakait talán még 5 fokkal is. A közeledő hideg,viszont nem jó hatással van rám, mint ahogy a korábbi sötétedés se.
2021. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon jó!
2021. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reméljük, még sokáig megmarad az indiánnyár! Nem szeretek fűteni...🙄😁
2021. szept. 6. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja , remélem lesz vénasszonyok myara!
2021. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kellemes. Egyszer azt kérdezték itt a GYk-n, ha szabályozni lehetne az időjárást, hány fokot állítanánk be állandó hőmérsékletre, én a 25°C fokot írtam, de lepontozott egy 30°C imádó. :) Aludni is jobban lehet, mint a hőségben.
2021. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig jól írtad! 25 fok az ideális! Azt szoktam mondani, hogy az a tökéletes idő, amikor pólóban tudunk lenni!
2021. szept. 6. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kell a változatosság is, egy idő után megunnánk, hogy állandóan ugyanolyan idő van. Ettől függetlenül persze lehetne magasabb a kellemes napsütéses, 25°C-os napok száma:)
2021. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez jó
2021. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!