Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog ez hogy ilyen...

Normális dolog ez hogy ilyen sokat alszok?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok váltott műszakban 12 órában dolgozok munka mellett még másodállásom is van. De az utóbbi időkben azt érzem hogy az alvásrendem felborult éjszakás műszak után lefekszek aludni este pedig nem megy az alvás csak valamikor hajnal 1 2 óra körül és másnap meg délig alszok. Volt olyan ismerős akitől megkaptam hogy lusta vagyok mert aki ráér délig aludni az nem egy szorgalmas ember.20 éves korom óta dolgozok de szégyen nem szégyen kezdek belefáradni
2021. szept. 6. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Belefáradtál, és a szervezeted túlkompenzál az alvással. Az egész alvásritmusod felborult. Ideje lenne megfontolni: szükséges-e a másodállás, vagy az egészséged-e a fontosabb?
2021. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg az ismerősödnek, hogy aki meg ráér 9-kor lefeküdni, az a lusta.
2021. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan a munkám s az életvitelem, hogy már nincs cirkadián ritmusom. Így amikor csak tehetem alszom, hogy bírjam az éjszakai dolgokat is. Ja, és leszarom, hogy mások mit mondanak vagy gondolnak.
2021. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!