Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok 6 óránál...

Miért nem tudok 6 óránál többet aludni egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdődött, nem is figyeltem erre oda 6 vagy 6 és félóra után kipihenten keltem. Igaz délutánra álmos lettem és ha volt lehetőségem aludtam is egy félórát de ez ìgy nagyon jól működött. De amióta olvastam egy cikket áprilisban hogy aki nem alszik minimum 7 és fél órát az demens lesz eléggé rászorongtam. És az istennek sem sikerül ennyit egyhuzamba aludnom. Van hogy felkelek és még utána félóra forgolódás után sikerül elérnem azt a plusz másfélórát. Van hogy többet is ha van rá időm de akkor meg nagyon álmosan ébredek.

2021. szept. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem
2021. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én óvoda óta szinte mindig 3-7 orakat alszom átlagosan.

Voltam vizsgálatokon, elvileg semmi bajom. Mindenkinek más az alvásigénye, ne aggódj.

2021. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hagyja az ébresztőóra?
2021. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nem fogod fel hogy nem álmos?

2021. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos esetleg, ha gondot okoz.

De ha nem vagy fáradt meg frissnek érzed magad, akkor elvileg nincs gond.

Vannak olyan emberek, akiknek olyan a genetikájuk, hogy 6 óra alvással is eleget alszanak. Továbbá ott van az alvásminőség is, nem csak a mennyiség fontos.

2021. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!