Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtságtól láz? Van ilyen?

Fáradtságtól láz? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat dolgozom, napi 12 óra fizikai munka. Viszont, azt vettem észre, ha túlságosan fáradt vagyok, egyszerűen elkezd emelkedni a hőmérsékletem. Leginkább csak hőemelkedés, de volt láz is. Tipikus tünetekkel: izom és izületi fájdalmak, mindenem nehéz, mindenem fáj. Soha nem veszek be gyógyszert. Le kell pihennem és elmúlik pár óra alatt. Volt, hogy bevettem gyógyszert, de csak pár órára múlt el, utána, ahogy kiment a gyógyszer hatása, ismét kezdődött.Van, hogy nem engedhetem meg azt a luxust, hogy lepihenek egyből, mert várnak még az otthoni tevékenységek. A körzeti orvos hallani sem akar róla, hogy lázasan oda menjek. Nem vagyok covidos, oltást is kaptam nyár elején. Mi a fenétől lehet ez? Ha nem a körzetihez megyek, milyen orvost kellene találnom aki fogad is?

2021. szept. 14. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nagyon kimerült vagy lehet ilyen.
2021. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért egy laborba elküldhetne az orvos gyulladást keresni, nem vagy mindig lázas. Egyébként az oltás nem zárja ki a covidot, de ha ez már több hete, ne adj' isten hónapja így megy, az nyilván nem covid.
2021. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet ez amiatt, bár ezek hamar tendeződnek ilyen esetben. Egy vérvéltel azért nem ártana.
2021. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Lehet a fáradtságtol.

Nekem is ez szokott lenni de én amikor nagyon fáradt vagyok akkor nem csak belázasodott hanem szorít a mellkason is és alig kapok levegőt.

2021. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!