Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez?? Mi van a tudomnel?

Mi lehet ez?? Mi van a tudomnel?

Figyelt kérdés
Üdv! 1 hete megfaztam fajt a torkom majd elkezdett az orrom folyni. Volt kis hoemelkedesem is. Biztonsag kedveert elmentem covid tesztre mert nem vagyok beoltva de negativ. Azonban elkezdtem kohogni elegge es zoldes valadekot koptem valamint faradtnak erzem magam folyamat. 3 napja pedig elkezdett a jobb tudomnel szurkalgatni. Neha csak tompan erzek ott valamit. Mintha lenne ott valami... Valamikor meg be is szur. Levegovetelkor nem faj csak akkor ha magatol is beszur. Elmentem hazidokihoz meghallgatott, megkopogtatott, azt mondta bordakozi izmok idegek csinalhatjak ezt. Ne gondoljak rosszra. De en nagyon felek. Egyre tobbszor szurogat... Ma elmentem tudoszuresre is ilyedtemben es lattam is a leletet egy pillanatra mikor kijottem a rontgen gepbol mintha ilyen foltos lett volna... Most nagyon felek mert az eredmeny csak kesobb lesz meg. Csak akkor hívnak ha van valami a leleten azt mondtak. En pedig kivagyok hogy mi lehet a baj... Trombozis??? Vagy rák? Aneurizma? Mitol fajdogal tompan vagy szurogat spontan a jobb mellkasom/tüdőm? Olyankor ilyen fura izt is erzek a torkomban mert megijedek... Nem tudom mi lehet a bajom... Szorongos Fiú /24
2021. szept. 16. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hipochonder vagy, az a bajod.

"Ma elmentem tudoszuresre is ilyedtemben es lattam is a leletet egy pillanatra mikor kijottem a rontgen gepbol mintha ilyen foltos lett volna"

Nem vagy szakorvos, nincs meg a megfelelő tudásod a leletek kiértékeléséhez. Hagyd a diagnosztizálást az orvosokra.

2021. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!