Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy a tanar ma nem engedett ki óra közben a wc-re?

Figyelt kérdés

11. Osztalyos vagyok. Témazárót irtunk, azt mondta hogy nem mehetek ki a dolgozatra hivatkozva. Pedig mondtam neki hogy nem vagyok jól. Eleve megvan a menstruációm és reggelire ettem valami olyat ami miatt kakilnom is kellett. Szóval ez a kettő így együtt volt és nagyon szenvedtem de nem engedett ki, meg kellett várnom a szünetet.


Gondolkozom azon hogy panaszt teszek az igazgatónál. Ti mit mondtok?



2021. szept. 29. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom igaza van és ezt kellett tennie.

Választási lehetőséget kellett volna felállítania; vagy kimész, de beadod a dolgozatot, vagy nem mész ki és folytatod.


Nem egy általános tanítási óráról nem engedett ki, hanem tzről.

Tudod hányan próbálkoznak csalással, és hány féle képpen?

A budiban elrejtett könyv régi zene már.

Nem azt mondom hogy ez volt a szándékod, de neki erre kell gondolnia, ügyelnie és pont.

2021. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nem kértem volna engedélyt. Ilyenkor egyszerűen csak fel kell állni és ki kell menni, mert nincs más opció, muszáj.

Ha pedig utólag számonkéri, meg kell mondani, hogy rosszullettél, ki kellett menned.

2021. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Sikerült kakálnod te lány?

😘

2021. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, a következő szünetben.
2021. szept. 29. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Panaszt szerintem tegyél az igazgatónak
2021. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen sose volt még velem, van szünet, el lehet intézni ott. Nem szartál be, nincs bajod. Vissza lehet tartani. Ha meg annyira kell, akkor gyorsan végzel a témazáróval, és mész szarni.
2021. szept. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Általánosban még lehet ezen problémázni, de közel 1 év és ti lesztek a legnagyobbak a középiskolában, így már gyerekes.😑
2021. szept. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetemen volt zhnál, hogy rámjött, de iszonyatosan. :D. Mondtam h beadom majd pótzh. Inkább minthogy ott a görcsöktől összeessek. :D
2021. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Ha menni kell, hát menni kell. Még az írásbeli érettségiről is kiengednek úgy, hogy leadod a papírodat, a tanár ráírja, hogy mikor mentél ki, aztán azt is, hogy mikor értél vissza, és ezután folytathatod a munkát. Senkinek sem érdeke, hogy terem közepén szard/hányd össze magadat.
2021. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
9 es és akkor lehet megnézni a megoldást meg puskázni ha kimegy.
2021. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!