Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Náthásan tesiztek, részt...

Náthásan tesiztek, részt vesztek rajta?

Figyelt kérdés
Úgy értem annyira nem vagy beteg csak megfáztál és suliba mész akkor már értelmetlen nem részt venni rajta. Vagy csak lustaságból csinálják sokan?

2021. okt. 3. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kit akarsz meggyőzni de mindenki döntse el maga.
2021. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy, ha ez alapjám lustának bélyegzed az osztálytársaidat. Mindenkinek egyénileg kell felmérnie az állapotát és az alapján dönteni. Attól még, hogy az illető megjelent az iskolában, nem biztos, hogy érdemes tesiznie... A tüneteitől függ, amik több esetben a rosszabbodhatnak a fizikai terhelésre. (Pl. ki a fenének tenne jót, ha percenként elhasznál több papírzsepit, esetleg hőemelkedése is van, erre még fusson vagy játszon labda játekokat?)
2021. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tesizek, mert a tanárom csak orvosi felmentést fogad el, azt meg nátháért nem ad az orvos. Ha nagyon szarul vagyok, suliba se megyek.
2021. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most pont náthás vagyok, de kifejezetten igénylem a testmozgást, nekem még jót is tesz. Bár én csak az orromat fújom, nem fáj semmim, jól is érzem magam.

Ez nagyon az egyéni állapottól függ.

2021. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
En itthon vagyok akkor. Nekem durva a natham. Aludni sem birok
2022. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!