Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepi helyett kérhetek mást?

Antidepi helyett kérhetek mást?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék antidepresszánst szedni nem fejtem most itt ki hogy mi a problémám vele meg magammal sem. Hosszú lenne sajnos nagyon. De hogy mégis írjak valamit , pánikbetegség, állandòsult szorongás, fòbiák.

Van/volt esetleg valami ilyen helyzetben hogy antideresszáns helyett kapott valami másféle gyògyszert?

A xanax bevállt de nem akarok rászokni.



2021. okt. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs más, ellenben antidepresszánson belül sok fajta van. Ködösítesz, de a sorok között olvasva így is kiderül, hogy bár soha nem szedted, élből elutasítod.

A nyugtató csak ideiglenesen válik be, abból egyre több kell(ene), így zsákutca.

2021. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

bakteriumos fertozesem van, de nem akarok antibiotikumot szedni mert az fuj gyogyszer, jo ha iszom egy kis fertotlenito hatasu kamilla teat? egyeb otlet, hogyan nyirjam ki magam?


persze tok logikus, hogy van egy gyogyszer, amit ha szednel, elmulna a szorongasod, de nyugodtan keresgelj alternativak utan, meg szenvedj, ugyis rajossz egy ido utan, hogy ertelmetlen ellene kuzdeni. a segitseg ellen.

2021. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már szedtem antidepresszánst de a kezdeti mellékhatásokat nem bírtam rosszabbul lettem tőlle mint amilyen állapotban most vagyok. Nem vagyok az antidepresszáns ellen de mivel pánikbeteg vagyok és szorongok is így eleve félve veszem be a gyògyszereket. (Nem csak az antidepresszánst)
2021. okt. 4. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az inkább a meglévő tünetek felerősítése, azért kell pár hétig nyugtatót is szedni mellette, többet is, mint előtte. Utána viszont sokkal jobb lesz.
2021. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A doki nem mondott semmit, hogy milyen életmódbeli változtatások segíthetnének?


Nézd, én nem vagyok szaki, nem értek az emberi pszichéhez. Annyit viszont tudok, hogy a rendszeres testmozgás, a káros szenvedélyektől való megszabadulás, a természet jelenléte, az egészséges táplálkozás, egy jó társ, hobbik, stb. ezek mind-mind hozzá tudnak adni egy egészséges psziché fenntartásához.


Kitartás!

2021. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!