Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami komolyabb bajom?

Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Egy ideje feltűnt, hogy erősen lüktet a fejem mindig jobb oldalt ha alvásból felkelek vagy lehajoláskor, hirtelen helyzet változtatáskor. Sosem éreztem még ilyet. Néha az egyensúlyommal is gond van mint van amikor zuhanyzás után törülközök aztán elkezdek balra dőlni és egy darabig úgy maradok és nehezen tudok vissza billeni. Más részt nagyon hullik a hajam, tegnap már anyám is jelezte, hogy ennyire hullik? mert konkrétan 2 csomó volt a kádba akadva pedig nem látszik annyira meg. Korábbi hetekben meg rohamosan fogytam 5-6 kilót a szokásos 50 kg helyett 44-45 vagyok 160 cm de átlagos vékony testalkatú vagyok. Háziorvosnak kéne ezeket elmondani? A lüktető fejfájás sajnos nem múlik el pedig vártam hátha elmúlik de hetek múlva is jelen van de nem mindig, nyugalmi állapotban nem érzem. Még 4 napja szédülök meg zúg a fejem is. 24L vagyok.

2021. okt. 7. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel már menj orvoshoz.

Mi csak találgatnánk, ő meg ért hozzá és tud rajtad segíteni.

Menj minél előbb.

2021. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem piszkálásként, de lehet súlyosabb betegség miatt is
2021. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Ez komoly betegség tünet amit ki kell vizsgálni, laborral kezdik.

Remélem mielőbb kiderül és van rá gyógymód. Örülnék ha megírnád a fejleményeket.

Addig is vígasztaljon ez a megnyugtató ígéret!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.Köszi de nem vagyok vallásos és az ilyen szöveg is hidegen hagy, nem bántásból.:)

Amúgy megfogom írni persze, holnap felíhívom a háziorvosom mert már kezd idgesíteni ez a folyamatos lüktetés

2021. okt. 7. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne csak a lüktetést mondd el,hanem mindent amit ide is írtál.

Remélem nem komoly!

2021. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.Természetesne nem csak azt fogom.:)
2021. okt. 8. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérlek írd majd meg mit mondott a doki. ^^
2021. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2021. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mizu?
2021. okt. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!