Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szokott néha sípolni a fületek?

Saucony kérdése:

Szokott néha sípolni a fületek?

Figyelt kérdés
Néha előjön pár másodpercig és elmúlik. Van mikor hónapokig nem jelentkezik,de van mikor egymás után több napig is napi egyszer. Az orvos megvizsgált, hallás rendben vérnyomás oké. Normális ha ez így ritkán élőjön?
2021. okt. 15. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos alapból is sípol, főleg akkor veszem észre, ha csend van. Ez a hirtelen besípolás nálam is szokott jelentkezni, elég fura, de szerintem teljesen normális dolog.
2021. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légnyomásváltozás rájátszik erre. Nah nem csak az, ha felmész magas hegyre... Hirtelen nyomásváltozás akár erőlködéstől is, huzat stb stb Normális reakció.
2021. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha? 20 éve folyamatosan.
2021. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. A munkahelyen tapasztaltam most is. De itt nincs magasság és az irodában ültem mikor észleltem.
2021. okt. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!