Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy vizsgára úgy mennél be...

Egy vizsgára úgy mennél be hogy fáj valamid, de tiszta a fejed, vagy fájdalomcsillapítóval, fájdalom nélkül de picit kábulva?

Figyelt kérdés

Fájdalom alatt bármilyen olyan fájdalmat értek, amit recept köteles fájdalomcsillapítóval lehet mullasztani, vizsga alatt pedig a nagyobb vizgságat mint szakmai vizsga, érettségi, zh, stb.


A kérdés fiktív, de bárkivel megtörténhet ilyen. Várom a véleményeteket.


2021. okt. 24. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem inkább fontosabb, hogy tiszta fejjel tudjak gondolkodni, szóval én nem hiszem, hogy olyan erős fájdalomcsillapítót beszednék.

Ha nagyon elviselhetetlen, akkor köztes megoldást választanék, azaz nem vényköteles, gyengébb gyógyszert szednék, ami valamennyire enyhíti a fájdalmat, de nem is leszek bekábulva tőle.

2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedtem még be olyan recept köteles fájdalomcsillapítót, amitől bekábultam volna, pedig már jó párat kipróbáltam. Én így is bementem többször vizsgázni.
2021. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!