Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy Coviddal 9...

Az normális, hogy Coviddal 9 napja, éjjel-nappal állandó 39-40fokos lázam van? Egy gyógyszer sem hat és már nem bírom

Figyelt kérdés

Üdv!

Röviden az a probléma, hogy 9 napja állandó 39-40fok közötti lázzal itthon vagyok, bizonyítottan Covidos vagyok.

Emellé társul a köhögés és egy torokgyulladás, ami olyan, hogy még a pépes kaját is alig bírom megenni.

Rengeteg fájdalom csillapítót, lázcsillapítót próbáltam, de 100%ban hatástalanok.

4-5 óránként szedem a 2 darabokat egyszerre...hiába.

Már orvost is kihívtunk, injekciókat is kaptam a lázra de az is off.

A szervezetem ezerrel pörög éjjel-nappal, állandó 120 körüli pulzussal ( magas vérnyomásom sosem volt, sőt inkább mindig túl alacsony. )

Testileg, idegileg annyira belefáradtam ebbe a végeláthatlan szenvedésbe, hogy már a saját halálomat kívánom.

Hiába szedek bármilyen felírt gyógyszert, úgy érzem, hogy ez kezd napról napra rosszabb lenni.

Másnak is volt ilyen hosszan tartó magas láza a covid alatt? Hogy lehet ezt kibírni?


33/F



2021. okt. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

2 hétig voltam eszméletlenül rosszul. Lázam volt, alig bírtam enni, inni, mozogni. Szörnyű fájdalmaim voltak, aludni se tudtak tőlük. Az orvos semmit nem tett, a gyógyszerek nem segítettek. Nagyon komoly hányingerem volt, sokszor már a sírás kerülgetett annyira tehetetlen voltam. Közel 15kg-t fogytam, olyan gyenge voltam, már levegőt alig bírtam venni, mentő is járt nálunk. Szörnyű két hét volt, lelkileg, testileg teljesen legyengített. Izületi fájdalmaim mai napig megvannak, a légzésem se az igazi, de a többi viszonylag javult.

Kitartást kívánok. Küzdj a betegség ellen, én is kívántam h inkább haljak meg mint ez, de túléltem, és te is túl fogod!


Ezért fáj mai napig, mikor azt mondják h nem létezik a betegség, szörnyű élmény volt számomra!


JOBBULÁST!

23/F

2021. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
9 napos 39-40 fokos lázzal nekem élni nem volt kedvem, nem hogy gyakorizni...
2021. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

39-40 fokra nem működnek a lázcsillapítók normálisan. Le kéne vinned 38-ra. Hűtőfürdőt szoktak javasolni. Mielőtt beveszed a következő adagot, ülj be egy órával előbb a kádba és hagyd kihűlni magad vele.


Ha lement a lázad, akkor vegyél be lázcsillapítót, akkor jobban fog hatni.

2021. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, mit szedsz, de ne -pirinekkel próbálkozz.
2021. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Mikor volt erőm, lezuhanyoztam, a lázamat is levitte kicsit és jól is esett, a lázcsillapító semmit nem ért.

De utána fél órával megint 39.5 volt. Majd elmúlik.

2021. okt. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Na az ilyenek halnak meg a covidtól akik folyamatosan le akarják vinni a lázukat mindenféle ártalmas szerekkel. Szerencsétlen szervezet nem tud védekezni nem tudja magasan tartani a testhőmérsékletet amivel 3-4 nap alatt túl lenne a betegségen .( tudniillik a láz a szervezet legjobb vírusgyilkosa)Ezért 8-9 10 nap múlva kap rá egy bakteriális tüdőgyulladást és még jobban szenved nem kap levegőt és a végén lélegeztetőre rakják amitől a bacik teljesen elszaporodnak .Persze ez jó esetben nem következik be mert a szervezet csodákra képes és még a folyamatos lázcsillapítás mellett is valamennyire védekezik, így a 3-4 napos lezajlási időt elnyújtva több hétre, de megyógyul.
2021. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne hogy kaptál-e oltást.
2021. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

#6: tudtommal a láz vírus ellen nem sokat ér, viszont abban igazad van, hogy baktérium ellen igen.

nekem 4 napig volt 40 fokos lázam a covidtól, utána még 4 napig 38.5, és úgy köhögtem azt hittem megfulladok.

A szaturációm lement 95-ig, és még sokáig gyenge voltam utána

2021. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én velem is ez volt, 2 hétig 39 fokos láz, de én meg sem próbáltam levinni, ugyanis nem kell. 2 hét után, amikor már úgy éreztem olyan rosszul vagyok, hogy másnap lehet kórházba kell mennem, na akkor kezdtem jobban lenni. Türelem, és ne vidd le a lázat, mert az a test védekezése.
2021. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!